Trójkołowiec marki honda i dwa pojazdy brały udział w zderzeniu do którego doszło po godz. 12:00 w Starych Kupiskach. Jedna osoba została ranna. Na miejscu są wszystkie służby.
Do zderzenia doszło około godz. 12:30 na Drodze Wojewódzkiej nr 645 w miejscowości Stare Kupiski. Prawdopodobnie kierujący żółtą hondą goldwing zatrzymał się, aby skręcić. Wtedy w jego tył uderzył kierujący oplem insignia. W zderzeniu udział brał jeszcze bus, który według naszej wiedzy mógł jechać z przeciwnego kierunku.
Kierujący hondą goldwing został przekazany pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziony do szpitala.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnią obecni na miejscu policjanci.