Reklama

"List z Polski" w Łomży już w środę

25/01/2011 19:19

"List z Polski", holenderski dokument o katastrofie prezydenckiego samolotu i toczącym się w tej sprawie śledztwie, będzie można zobaczyć w środę, 26. stycznia w biurze posła Lecha Kołakowskiego. Na projekcję filmu zaprasza łomżyński "Klub Gazety Polskiej".

"Klub Gazety Polskiej" spotyka się w Łomży w każdą II i IV środę miesiąca o godz. 18.30. Siedzibę przy ul. Dwornej 47 udostępnił nam poseł Kołakowski - informują założyciele klubu. - Działamy od kilku miesięcy, w tej chwili spotykamy się w ok. 18 osób.

W najbliższą środę, 26. stycznia, spotkanie klubu poświęcone będzie projekcji filmu "List z Polski" i dyskusji. Początek o godz. 18.30.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama