Radni wybrani w październikowych wyborach oraz prezydent miasta Łomży oficjalnie rozpoczną nową kadencję po złożeniu ślubowania w trakcie dzisiejszej sesji. Dzisiaj powinien zostać wybrany przewodniczący rady oraz jego zastępca lub zastępcy. Sesja rozpocznie się o godz. 10:00.
Komisarz Wyborczy w Łomży postanowieniem z dnia 5 listopada 2018 r. ustalił następujący porządek sesji:
1. Złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych.
2. Złożenie ślubowania przez nowo wybranego Prezydenta Miasta Łomża.
3. Wybór przewodniczącego rady.
4. Wybór wiceprzewodniczącego rady (wiceprzewodniczących).