O godz. 12:45 ostatni mecz koszykarek UKS-u 4 Łomża w turnieju w Pruszczu Gdańskim.
Podopieczne Michała Piotrowskiego zmierzą się z gospodyniami - GTS-em Gminy. Rywalki mają już zapewniony awans do zmagań finałowych. W dwóch meczach nie dały szans przeciwniczkom, wygrywając 120:22 z GTK Gdynia oraz 114:16 z MUKS-em Bełchatów.
Nasze dziewczęta musiały pogodzić się z porażkami. Uległy 37:68 zespołowi z Bełchatowa, a wczoraj 43:56 z ekipą z Gdyni.