Dziś o godzinie 13:00 przy nastawni i przejeździe kolejowo-drogowym w Łomży (Al. Piłsudskiego) odbędzie się briefing prasowy dotyczący realizacji projektu "Stworzenie ciągu komunikacyjnego Łomża - Białystok". PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego podpisały w ramach Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r. umowę na realizację tego zadania.
W wydarzeniu udział weźmie minister infrastruktury - Andrzej Adamczyk oraz minister aktywów państwowych - Jacek Sasin. Zapraszamy do oglądania naszej transmisji na żywo!