Reklama

[LIVE] Kolej wróci do Łomży. Konferencja prasowa z udziałem ministra Adamczyka i Sasina

18/07/2023 12:41

Dziś o godzinie 13:00 przy nastawni i przejeździe kolejowo-drogowym w Łomży (Al. Piłsudskiego) odbędzie się briefing prasowy dotyczący realizacji projektu "Stworzenie ciągu komunikacyjnego Łomża - Białystok". PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego podpisały w ramach Rządowego Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej Plus do 2029 r. umowę na realizację tego zadania.

W wydarzeniu udział weźmie minister infrastruktury - Andrzej Adamczyk oraz minister aktywów państwowych - Jacek Sasin. Zapraszamy do oglądania naszej transmisji na żywo!                                                                          

 

                                                                                                                                                                                                                                   

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości