O godz. 12.00 rozpoczynamy transmisję LIVE z konferencji podsumowującej pilotażowy okres funkcjonowania systemu Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. W ramach systemu "ŁoKeR" od kwietnia bieżącego roku mieszkańcy mogli korzystać z kilkudziesięciu miejskich rowerów. Zapraszamy do oglądania.