Podopieczni grającego trenera Roberta Speichlera pokonali w wyjazdowym meczu drużynę Biebrzy Goniądz. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3 na korzyść gości.
To pierwsza wygrana biało-czerwonych w tym sezonie.
Bramki dla Naszego zespołu zdobywali: Wiktor Walczak w 1 minucie spotkania, Konrad Adamczyk w 44. oraz Maciej Listowski w 90. Honorowe trafienie dla zespołu gospodarzy zaliczył Aleksander Popławski w 60′ - przekazuje klub.
W poprzednim meczu ŁKS zremisował z MOSP Białystok 2-2. Po dwóch spotkaniach zespół z Łomży znajduje się na 2. miejscu tabeli IV ligi podlaskiej z dorobkiem 4 punktów.
W najbliższą niedzielę (25.08) ŁKS po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentuje się przed łomżyńską publicznością na stadionie przy ul. Zjazd. Rywalem biało-czerwonych będzie Wissa Szczuczyn. Początek spotkania o godzinie 17.30.
Biebrza Goniądz – ŁKS 1926 Łomża 1:3 (0:2)
Bramki: Popławski 60′ – Walczak 1′, Adamczyk 44′, Listowski 90’+4.
żółte kartki: Popławski,Żuberek, Yamaguchi – Adamczyk, Kacprzyk, Milewski, Bojar.
czerwone kartki – Koniecko 80′ (uderzenie bez piłki), Yamaguchi 84′ (druga żółta kartka), Popławski 86′ (druga żółta kartka)
Biebrza: Ulman – Wiktorzak, K. Purta, Bogadniuk (62′ Yamaguchi), Dziegielewski – Koniecko, Bińczak, Jasiński (M. Purta 65′), Masiewicz ( Wysoki 89′) – Popławski, Żuberek (Dekarz 70′).
ŁKS: Długołęcki – Adamczyk, Melao, Milewski, Bojar (Pastorczyk 80′) – Speichler, Kacprzyk (Mściwujewski 83′), Brzozowski, Pawczyński (Listowski 65′) – Walczak, Dojlida.
zdj. archiwum