Legia II Warszawa wygrała w niedzielę (28.04) z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli ŁKS-em 1926 Łomża. Podczas rozegranego w Ząbkach spotkania padły trzy bramki. Niestety, ani jedna nie była dziełem biało-czerwonych.
Pierwsza bramka podczas niedzielnego spotkania padła już w 7. minucie - Maciej Rosołek w polu karnym głową wbił piłkę do siatki. Drugi raz bramkarza biało-czerwonych udało się przechytrzyć kilkanaście minut przed końcem regulaminowego czasu drugiej połowy. Zdobywcą gola został Mateusz Bondarenko, który również głową posłał futbolówkę do bramki. Dosłownie chwilę później drużyna Legii prowadziła już 3-0, za sprawą trafienia Oskara Wojtysiaka. Był to ostatni zdobyty gol podczas tego meczu.
ŁKS 1926 Łomża ma na swoim koncie 7 punktów, 1 remis, 2 wygrane i 21 przegranych spotkań. Łomżanie zdobyli 21, a stracili aż 62 bramki. Legia II Warszawa obecnie znajduje się na 6. miejscu w I grupie III ligi.
5 maja biało-czerwoni zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.
Legia II Warszawa - ŁKS Łomża 3-0 (1-0)
Bramki: Rosołek (7), Bondarenko (73), Wojtysiak (75)
zdj. ilustracyjne