Reklama

ŁKS 1926 Łomża remisuje w Ostrołęce.

12/02/2011 18:28

Podopieczni Mirosława Dymka zremisowali dzisiaj w sparingowym meczu na boisku w Ostrołęce z drużyną występujacą w III lidze - Mrągowia Mragowo.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Dla biało-czerwonych bramkę zdobył Patryk Szymański. Kolejny sparing przygotowujący do rundy wiosennej nasi rozegrają z Ruchem Wysokie Mazowieckie już w nastepną sobotę 19 lutego. Mecz rozegrany zostanie w Białymstoku.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości