Reklama

ŁKS 1926 Łomża: "Ta liga nas przerasta" [VIDEO]

27/05/2019 07:25

Chociaż biało-czerwoni sprawili niedawno niespodziankę remisując z Sokołem Aleksandrów Łódzki, sobotnie spotkanie z Ruchem Wysokie Mazowieckie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść gości. - Trzeba przyznać jasno, że ta liga nas przerasta - komentuje trener Robert Speichler. 

Biało-czerwoni odnotowali już 25 porażkę w tym sezonie. Pierwsza bramka padła na samym początku meczu za sprawą trafienia Przemysława Olesińskiego. - Ruch złapał wiatr w żagle, próbował nas zdominować i to im wychodziło - komentuje Speichler.

Po niecałym kwadransie wynik na 0-2 zmienił Paweł Samluk. Trzeci gol na konto Ruchu Wysokie Mazowieckie padł w 52. minucie - bramkę zdobył Patryk Pasko. 

Do końca rundy wiosennej zostało jeszcze 5 kolejek. Zakładając wariant bardzo optymistyczny, że ŁKS 1926 Łomża wygrałby wszystkie mecze, liczba zdobytych punktów i tak byłaby niewystarczająca do wyjścia ze strefy spadkowej. Ostatnią "bezpieczną" pozycję piastuje obecnie Huragan Morąg z dorobkiem 29 punktów. Tyle samo ma na koncie Mazur Ełk, który jest w tej chwili zagrożony spadkiem. Obecnie biało-czerwoni zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Udało im się wygrać jedynie 2 mecze, również 2 zakończyły się remisem. Aż 25 to mecze przegrane.

Reklama

1 czerwca Łomżanie zmierzą się na wyjeździe z zespołem Broni Radom.

ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:2)

Bramki: Olesiński (2), Samluk (15), Pasko (52)

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości