Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły środowe spotkanie rozegrane w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Ostatecznie Warmia Grajewo wyszła z pojedynku zwycięsko, pokonując ŁKS w karnych 5-4.
Biało-czerwoni przystąpili do spotkania w następującym składzie: Lipiec - Kamienowski, Kacprzyk, Cendrowski, Mocarski- Ziemak, Modzelewski, Zalewski, Brzozowski - Tarnowski, Sadowski.
Pierwszy gol dla Warmii padł dopiero w 91. minucie za sprawą trafienia Dawida Kondratowicza. Wystarczyło kilka minut, aby Bartłomiej Ziemak pokonał bramkarza gospodarzy, ustalając wynik na 1-1. Nie zmieniło się to aż do końca dogrywki.
Dopiero seria rzutów karnych pozwoliła wyłonić zwycięzcę, który zagra mecz finałowy o Okręgowy Puchar Polski. Taką możliwość będzie miała Warmia Grajewo, zajmująca obecnie 2. miejsce w IV lidze podlaskiej. Zespół z Grajewa podejmie w finale Olimpię Zambrów.
Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża - 1:1 (0:0) - 5:4 po rzutach karnych
zdj. archiwum