Reklama

ŁKS 1926 przegrał w półfinale Okręgowego Pucharu Polski

09/05/2019 07:22

Dopiero rzuty karne rozstrzygnęły środowe spotkanie rozegrane w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Ostatecznie Warmia Grajewo wyszła z pojedynku zwycięsko, pokonując ŁKS w karnych 5-4.

Biało-czerwoni przystąpili do spotkania w następującym składzie: Lipiec - Kamienowski, Kacprzyk, Cendrowski, Mocarski- Ziemak, Modzelewski, Zalewski, Brzozowski - Tarnowski, Sadowski. 

Pierwszy gol dla Warmii padł dopiero w 91. minucie za sprawą trafienia Dawida Kondratowicza. Wystarczyło kilka minut, aby Bartłomiej Ziemak pokonał bramkarza gospodarzy, ustalając wynik na 1-1. Nie zmieniło się to aż do końca dogrywki.

Dopiero seria rzutów karnych pozwoliła wyłonić zwycięzcę, który zagra mecz finałowy o Okręgowy Puchar Polski. Taką możliwość będzie miała Warmia Grajewo, zajmująca obecnie 2. miejsce w IV lidze podlaskiej. Zespół z Grajewa podejmie w finale Olimpię Zambrów.

Reklama

Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża - 1:1 (0:0) -  5:4 po rzutach karnych

zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości