Reklama

ŁKS 1926 przegrał z Ursusem

13/05/2019 07:15

Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego ulegli drużynie "Traktorków", przegrywając sobotnie wyjazdowe spotkanie 2-0. To już 23 przegrana biało-czerwonych w tym sezonie.

Biało-czerwonym nie udało się zdobyć punktów w wyjazdowym meczu rozegranym w Warszawie. Dwie bramki dla drużyny Ursusa zdobyli: Patryk Kamiński (21) lekkim uderzeniem z pola karnego i Tomasz Wojcinowicz (76) strzałem głową, tuż po rzucie wolnym. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść "Traktorków"

Do meczu biało-czerwoni przystąpili w następującym składzie: Lipiec - Kamienowski, Melao, Wasiulewski, Cendrowski- Ziemak, Modzelewski, Kacprzyk, Brzozowski - Tarnowski, Sadowski. 

Ełkaesiacy z dorobkiem 7 punktów zajmują ostatnie miejsce w tabeli I grupy III ligi. Przedostatni Mazur Ełk zdobył w tym sezonie 22 punkty. Łomżanie wygrali 2, przegrali 23 mecze i tylko jeden zakończył się remisem. 

Reklama

W środę 15 maja ŁKS 1926 podejmie Unię Skierniewice na Stadionie Miejskim w Łomży.

RKS Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości