Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Sportowego ulegli drużynie "Traktorków", przegrywając sobotnie wyjazdowe spotkanie 2-0. To już 23 przegrana biało-czerwonych w tym sezonie.
Biało-czerwonym nie udało się zdobyć punktów w wyjazdowym meczu rozegranym w Warszawie. Dwie bramki dla drużyny Ursusa zdobyli: Patryk Kamiński (21) lekkim uderzeniem z pola karnego i Tomasz Wojcinowicz (76) strzałem głową, tuż po rzucie wolnym. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść "Traktorków"
Do meczu biało-czerwoni przystąpili w następującym składzie: Lipiec - Kamienowski, Melao, Wasiulewski, Cendrowski- Ziemak, Modzelewski, Kacprzyk, Brzozowski - Tarnowski, Sadowski.
Ełkaesiacy z dorobkiem 7 punktów zajmują ostatnie miejsce w tabeli I grupy III ligi. Przedostatni Mazur Ełk zdobył w tym sezonie 22 punkty. Łomżanie wygrali 2, przegrali 23 mecze i tylko jeden zakończył się remisem.
W środę 15 maja ŁKS 1926 podejmie Unię Skierniewice na Stadionie Miejskim w Łomży.
RKS Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
zdj. ilustracyjne