Reklama

ŁKS 1926 zaprasza do współpracy

27/11/2014 12:34

"Razem twórzmy Nasz Klub". Z takim wezwaniem zwraca się zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 do wszystkich swoich członków i sympatyków. Działacze podkreślają, że zależy im na każdej osobie, która może i chce współpracować dla dobra klubu i zaprasza na specjalnie w tej sprawie organizowane spotkanie.

- Zarząd Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 serdecznie zaprasza wszystkich tych, którzy mają pomysły na rozwój Klubu i chęć współpracy z Zarządem lub udział w Zarządzie w celu podniesienia jakości działalności klubu, wspólnej inicjatywy jaką jest sport i piłka nożna w Naszym mieście - czytamy w informacji przekazanej do naszej redakcji. - Wszystkich tych, którzy pragną zaangażować się w działalność klubu, poprawę jego funkcjonowania, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę 3 grudnia o godzinie 19.00. w Sali VIP na stadionie miejskim w Łomży - piszą działacze.

Jak dowiadujemy się z informacji, członkowie zarządu ŁKS 1926 liczą, że na spotkaniu pojawią się nowe pomysły na funkcjonowanie i proszą o aktywny udział w dyskusji nad koncepcją wspólnego klubu .

Reklama

- Łomżyński Klub ma być wspólną inicjatywą społeczeństwa i to od Nas zależeć będzie jego kształt. Mamy nadzieję, że spotkanie przyniesie same pozytywy w kreacji Klubu który ma służyć nam wszystkim - podkreśla zarząd ŁKS 1926.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości