Browar Łomża, czyli dotychczasowy sponsor główny klubu, będzie wspierać Łomżyński Klub Sportowy w kolejnym sezonie. Zawodnicy otrzymają też nowe komplety meczowe.
W nadchodzącym sezonie logo Browaru Łomża kolejny sezon będzie gościć na koszulkach łomżyńskiego zespołu- informuje klub.
Browar Łomża jest sponsorem głównym ŁKS-u od wielu sezonów. Koncern był z zespołem podczas awansu na zaplecze ekstraklasy i występów na niższych szczeblach rozgrywek. Wsparcie na pewno pomoże w funkcjonowaniu i walce o ligowe punkty. W prezencie od producenta marki Łomża zawodnicy otrzymają nowe komplety meczowe, które będą do nabycia wkrótce dla wszystkich sympatyków.
Wyglądają one następująco:

Przypomnijmy, że w minionym sezonie ŁKS 1926 Łomża zakończył rozgrywki I grupy III ligi na ostatnim miejscu, żegnając się tym samym z ligą. Biało-czerwoni mieli na koncie zaledwie 9 punktów, 2 wygrane mecze, 3 remisy i 29 przegranych. Łomżanom udało się zdobyć 25 bramek, stracili aż 85.
Zawodnicy już jutro rozpoczynają serię meczów kontrolnych, przygotowując się do nowego sezonu rozgrywek ligowych.