Reklama

ŁKS II Łomża. Zaczęli z Pogonią

25/04/2026 15:36

Piłkarze Tomasza Staniórskiego rozpoczęli kolejne spotkanie o punkty w Klasie Okręgowej.

ŁKS II mierzy się z Pogonią Łapy. Biało-czerwoni w ostatnim spotkaniu rozbili aż 8:1 Bociana Boćki. Pogoń w spotkaniu 22. kolejki przegrała 1:5 z Sokołem Sokółka. Nasi są na pierwszym miejscu w tabeli. Z kolei zesół z Łap walczy o utrzymanie. Obecnie plasuje się na trzynastej pozycji z dorobkiem 18 punktów.

Jesienią zespół Staniórskiego wygrał 3:0 po bramkach: Kacpra Kossakowskiego, Jakuba Openchowskiego i Łukasza Kijka. Ostatni z nich jest wiceliderem klasyfikacji najskuteczniejszych. 

fot. Roman Lemański

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości