Reklama

ŁKS II. Wrzucili "dychę" przed Vertą i Wigrami II

24/05/2025 17:24

Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo łomżan. Zespół Tomasza Staniórskiego nie dał szans Warmii II Grajewo.

ŁKS II wygrał 10:0 i zanatował 17. wygraną w sezonie. W tym momencie nasi mają trzy punkty przewagi nad Wigrami II Suwałki, które swój mecz rozegrają jutro. Rywalem będzie Orzeł II Kolno.

- Za nami kolejne spotkanie bez historii. Gdybyśmy wykazali się lepszą skutecznością, mogło wpaść dwa razy tyle goli - mówi Tomasz Staniórski.

Za tydzień łomżanie zmierzą się z Vertą Suwałki. Mecz odbędzie się na boisku rywali. Z kolei za dwa tygodnie spotkanie, które zapewne zdecyduje o losach awansu. ŁKS II na głównej płycie podejmie Wigry II. Zwycięzca niemal w stu procentach będzie "pewniakiem" do gry w nowym sezonie w Klasie Okręgowej.

Reklama

ŁKS II Łomża - Warmia II Grajewo 10:0 (4:0)
Bramki:
Myshenko x2, Lesicki x2, Bagiński x2, Proniewski, Kijek, Nikifarenkau, Świderski.
ŁKS II: Rybchynskyi - Tomaszewski (65' Chludziński), Kozachuk, Kamienowski (46' Pashenko), Chojczak (46' Nikifarenkau), Openchowski, Świderski (70' Irkha), Sychowicz, Lesicki, Proniewski (46' Kijek), Myshenko (46' Bagiński).

fot. Rafał Lesicki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości