Reklama

ŁKS już trenuje 

Piłkarze ŁKS-u Łomża rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

W pierwszych zajęciach uczestniczyło 17 zawodników. Wśród ćwiczących zabrakło Kamila Wengera, który rozstał się z klubem. W gronie trenujących zabrakło jeszcze kilku ważnych postaci.

Więcej informacji już wkrótce.

fot. ŁKS Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości