Piłkarze ŁKS-u Łomża rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.
W pierwszych zajęciach uczestniczyło 17 zawodników. Wśród ćwiczących zabrakło Kamila Wengera, który rozstał się z klubem. W gronie trenujących zabrakło jeszcze kilku ważnych postaci.
Więcej informacji już wkrótce.
fot. ŁKS Łomża