W tym sezonie Hubert Antkowiak jest wyjątkowo skuteczny. Obecnie ma 22 gole i idzie po króla strzelców III ligi.
Co więcej, zawodnik ŁKS-u jest najskuteczniejszym graczem w kraju patrząc na cztery najwyższe poziomy rozgrywkowe. 29-latek po 25 kolejkach ma na koncie aż 22 gole. Żaden inny gracze w Polsce jeszcze nie zbliżył się do "dwudziestki". W lidze, w której gra ekipa Tomasza Staniórskiego drugim najskuteczniejszym jest Adam Ryczkowski z Legii II Warszawa, który trafił do siatki 16 razy.
W tym sezonie "Antek" spędził na boisku niespełna 2300 minut, patrząc na mecze ligowe. Raz za razem trafia do siatki. Wiosną zagrał w 6 spotkaniach. Jego średnia to gol na mecz!
A w barwach ŁKS-u? Dawno nie było tak bramkostrzelnego gracza. Zagrał 69 meczów o punkty, w których trafił 53 razy! W miniony weekend otrzymał prezent - obraz ze swoją podobizną. Obok można wyczytać, iż dla zespołu z Łomży zdobył 50 goli. Niech licznik bije dalej!