Reklama

ŁKS Łomża. Antkowiak: Nie chcę składać żadnych deklaracji

04/08/2024 10:58

W południe pierwszy gwizdek spotkania Pelikana Łowicz z ŁKS-em Łomża. Zapraszamy na rozmowę z Hubertem Antkowiakiem.

ROZMOWA Z Hubertem Antkowiakiem, zawodnikiem ŁKS-u Łomża
Jesteśmy skupieni i sfokusowani, aby trzy punkty wróciły do Łomży
Jesteście gotowi?

- Tak. Uważam, że każdy z nas bardzo dobrze przepracował okres przygotowawczy. Obyło się bez większych kontuzji w drużynie, więc jesteśmy gotowi.

O co chcecie powalczyć?
- Tak jak w poprzedniej rundzie ustaliliśmy sobie swój wewnętrzny cel i chcemy go konsekwentnie realizować. Natomiast odpowiadając na pytanie, będziemy walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.

Jesteście silniejsi niż ostatnio?
- Trzon zespołu został z poprzedniej rundy. Do tego sądzę, że poczynione transfery są wartością dodaną do zespołu. Uważam, że będziemy solidną ekipą.

Reklama

Uda się w Łowiczu?
- Po to pojechaliśmy. Jesteśmy skupieni i sfokusowani, aby trzy punkty wróciły do Łomży.

Z ilu goli będziesz zadowolony na koniec sezonu?
- Nie chce składać żadnych deklaracji. Najważniejsze dla mnie jest, aby w dużym stopniu pomóc drużynie w zwycięstwach.

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości