Reklama

ŁKS Łomża. Awans? Oby za rok

31/05/2025 12:43

II liga na stulecie. Takie jest hasło i tego się trzymajmy. W tym sezonie zespół Grzegorza Białka nie powalczy w barażach.

Niestety. Porażka z walczącą o utrzymanie Polonią Lidzbark Warmiński oznacza, iż na kolejkę przed końcem rozgrywek Legia II Warszawa zapewniła sobie walkę o II ligę. Ekipa ze stolicy bezbramkowo zremisowała z mistrzem - Unią Skierniewice. 

III LIGA
WYNIKI 33. KOLEJKI

ŁKS Łomża - Polonia 2:3
Unia - Legia II 0:0
GKS Wikielec - GKS Bełchatów 1:2
Lechia - Sokół 4:2
DZISIEJSZE MECZE
Broń - Mławianka 
Warta - Wigry
Jagiellonia II - Stomil
Victoria - Pelikan
Wisła II - Świt 

TABELA III LIGI


fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości