Reklama

ŁKS Łomża. Co dalej? Z kim w barażach?

Biało-czerwoni wygrali 2:1 z Mławianką Mława i mogą szykować się do barażów.

To nie koniec sezonu dla podopiecznych Macieja Tarnogrodzkiego. Czas na walkę o II ligę.

Pierwsza runda barażów odbędzie się 3 czerwca. ŁKS będzie gospodarzem spotkania. Do Łomży przyjedzie wicemistrz III ligi grupy III - Górnik Polkowice. W drugiej parze wicemistrz grupy II Wikęd Luzino zagra z drugą drużyną grupy IV czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Jeśli Hubert Antkowiak i spółka okażą się lepsi czeka ich starcie z Sokołem Kleczew. Rywalem lepszych z drugiej pary będzie Resovia Rzeszów. Tutaj obowiązuje dwumecz. Spotkania odbędą się 6 i 9 czerwca.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości