Druga minuta doliczonego czasu gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i gol!
Piłkarze ŁKS-u Łomża objęli prowadzenie po zamieszaniu w polu karnym. Jeden z zawodników grał piłkę głową w stronę Kamila Wengera. Co zrobił kapitan biało-czerwonych? Złożył się do przerwotki i trafił do siatki. Jak się okazało, był to gol na wagę trzech punktów. "Arsene" wpadł w ramiona swoich kolegów. Fani ŁKS-u oszaleli ze szczęścia.
Mamy trzy punkty. Za zespołem Marcina Płuski udana inauguracja. A już 10 sierpnia inauguracja sezonuw Łomży. ŁKS zagra ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek starcia o godz. 16:00.
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża 0:1 (0:0)
Bramka: Wenger 90+2'.