Piłkarze Tomasza Staniórskiego rozpoczęli sezon z wysokiego "C".
Na inauguracje wybrali się do Radziłowa. Wygrali 6:1 ze Zniczem. W niedzielę podejmowali Grab Janówka. Skończyło się triumfem aż 13:0.
- Wynik mówi sam za siebie. Najważniejsze, że nasi chłopcy nabierają doświadczenia z seniorskimi ekipami przeciwników. Mamy dwa zwycięstwa i nie zamierzamy się zatrzymywać - mówi szkoleniowiec.
ŁKS II Łomża - Grab Janówka 13:0 (8:0)
Bramki: Tarnacki 4', 77', Zalewski 5', 20', 31', 61', Majbański 17', 32', Lesicki 22', 69', 72', Openchowski 28', Sychowicz 85'.
W następną niedzielę ekipa z Łomży wybierze się na spotkanie wyjazdowe z Biebrzą Goniądz.