Reklama

ŁKS Łomża. Ekipa Staniórskiego strzela aż miło

Piłkarze Tomasza Staniórskiego rozpoczęli sezon z wysokiego "C".

Na inauguracje wybrali się do Radziłowa. Wygrali 6:1 ze Zniczem. W niedzielę podejmowali Grab Janówka. Skończyło się triumfem aż 13:0. 

- Wynik mówi sam za siebie. Najważniejsze, że nasi chłopcy nabierają doświadczenia z seniorskimi ekipami przeciwników. Mamy dwa zwycięstwa i nie zamierzamy się zatrzymywać - mówi szkoleniowiec.

ŁKS II Łomża - Grab Janówka 13:0 (8:0)
Bramki:
Tarnacki 4', 77', Zalewski 5', 20', 31', 61', Majbański 17', 32', Lesicki 22', 69', 72', Openchowski 28', Sychowicz 85'.

Reklama

W następną niedzielę ekipa z Łomży wybierze się na spotkanie wyjazdowe z Biebrzą Goniądz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości