Właśnie zakończył się mecz biało-czerwonych z Victorią Sulejówek.
Podopieczni Marcina Płuski odnieśli pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością. Jednym z bohaterów został Hubert Antkowiak. Napastnik łomża dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
W 34 minucie padła pierwsza bramka. Z rzutu rożnego dośrodkował Filip Karmański, a z bliska głową trafił Antkowiak. Ten sam gracz ustalił wynik zawodów. W 73 minucie po raz kolejny udowodnił, że w polu karnym czuje się jak ryba w wodzie. Dostał podanie od Cezarego Sauczka i strzałem po ziemi w dalszy róg bramki nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych.
Dla 27-latka był to drugi i trzeci gol w sezonie. Zawodnik urodzony w Jarocinie zdobył już 11 bramek dla ŁKS-u w swoich 17 meczach. Oby tak dalej!
ŁKS Łomża - Victoria Sulejówek 2:0 (1:0)
Bramki: Antkowiak 34', 73'.