Dziś o godz. 17:00 kolejna walka o punkty piłkarzy ŁKS-u II Łomża. Zespół Tomasza Staniórskiego powalczy na boisku Bociana Boćki.
Łomżanie są liderem Klasy Okręgowej. Nasi pewnie kroczą do bram IV ligi. Nad drugiem zespołem - Pomorzanką Sejny mają pięć punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej. Przed tygodniem biało-czerwoni wygrali 5:0 z Żubrem Drohiczyn. Dwukrotnie do siatki trafił Łukasz Kijek, a po razie: Bartosz Pikuła, Jakub Proniewski oraz Mateusz Zalewski.
Najbliższy rywal w ostatniej serii gier uległ 2:4 Sokołowi Sokółka. Obecnie zajmuje trzecie miejsce od końca w tabeli. Jesienią ŁKS II wygrał 10:3 z Bocianem. Po trzy bramki zdobyli: Jakub Proniewski i Łukasz Kijek. Dubletem popisał się Daniel Kacprzyk, a ponadto z goli cieszyli się: Błażej Lesicki i Jakub Openchowski.
fot. Roman Lemański