W zespole ŁKS-u II Łomża nie będzie występował Szymon Ożarowski.
25-letni środkowy obrońca w poprzednim sezonie rozegrał 10 meczów w ekipie Wojciecha Pietruszewskiego. W zbliżających się rozgrywkach będzie grał na chwałę Bartnika Myszyniec.
Jego nowy zespół już w sobotę rozpocznie zmagania w Klasie A (Ciechanów-Ostrołęka). Szkoleniowcem tego zespołu jest Sebastian Kozłowski, z którym "Ożar" grał w jednym zespole i są kolegami poza boiskiem.