Osiem zespołów zmierzyło się podczas halowego turnieju Stomil Cup.
Zespół ŁKS-u Łomża wystąpił w młodzieżowym składzie. Podopieczni Marcina Płuski zanotowali trzy porażki. Ulegli: 0:3 DKS-owi Dobre Miasto, 1:2 Stomilowi Olsztyn oraz 0:4 Polonii Lidzbark Warmiński.
Nasi zajęli ostatnie miejsce w grupie. Podczas zmagań mogli liczyć na solidne wsparcie swoich fanatyków. Turniej wygrała Wisła II Płock, pokonując 2:0 w serii rzutów karnych Stomil Olsztyn.
ŁKS Łomża: Mykyta Rybczynśkyj, Alan Tomaszewski, Dawid Matusik, Łukasz Kijek, Bartosz Bernatowicz, Jakub Proniewski, Kacper Lewański, Kamil Bargielski, Mikołaj Tarnacki, Dawid Openchowski, Błażej Lesicki.