Reklama

ŁKS Łomża. Powalczyli na Stomil Cup

Osiem zespołów zmierzyło się podczas halowego turnieju Stomil Cup.

Zespół ŁKS-u Łomża wystąpił w młodzieżowym składzie. Podopieczni Marcina Płuski zanotowali trzy porażki. Ulegli: 0:3 DKS-owi Dobre Miasto, 1:2 Stomilowi Olsztyn oraz 0:4 Polonii Lidzbark Warmiński.

Nasi zajęli ostatnie miejsce w grupie. Podczas zmagań mogli liczyć na solidne wsparcie swoich fanatyków. Turniej wygrała Wisła II Płock, pokonując 2:0 w serii rzutów karnych Stomil Olsztyn.

ŁKS Łomża: Mykyta Rybczynśkyj, Alan Tomaszewski, Dawid Matusik, Łukasz Kijek, Bartosz Bernatowicz, Jakub Proniewski, Kacper Lewański, Kamil Bargielski, Mikołaj Tarnacki, Dawid Openchowski, Błażej Lesicki.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości