Piłkarze ŁKS-u II Łomża wygrali kolejny mecz w Klasie Okręgowej.
Lider zmagań triumfował 4:1 na boisku Cresovii Siemiatycze. Dla biało-czerwonych to 21. wygrana w sezonie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się: Jakub Proniewski i Łukasz Kijek. Drugi z nich ma już na koncie 31 goli w bieżących rozgrywkach i zmierza po koronę najskuteczniejszego w "Okręgówce".
- Wygrana cieszyli, ale musimy wyciągnąć wnioski z przebiegu drugiej połowy. Powinniśmy wygrać wyżej, a przede wszystkim nie stracić bramki - mówi Tomasz Staniórski, szkoleniowiec ŁKS-u II.
Łomżanie mają osiem punktów przewagi nad wiceliderem - Pomorzanką Sejny, która w tej kolejce ograła 3:2 Sokół Sokółka.
A w następnej kolejce czeka nas mecz na szczycie. ŁKS II podejmie drugą drużynę w tabeli. Spotkanie zaplanowane zostało na 10 maja na godz. 11:00. Zwycięstwo naszych już niemal na sto procent zapewni awans do IV ligi.
Cresovia Siemiatycze - ŁKS II Łomża 1:4 (0:2)
Bramki: Zazuliński 78' (k) - Proniewski 3', 62', Kijek 21', 49'.
ŁKS II Łomża: Wądołowski (65' Faryna) - Lis, Kacprzyk, Sychowicz, Lurbecki (46' Bagiński), Pikuła (46' Openchowski), Nikifarenkau (75' Barański), Zalewski (65' Miłaszewski), Proniewski, Kijek, Domański (60' Mroczkowski).