Reklama

ŁKS Łomża przed nowym sezonem. W planach mecz na 100-lecie klubu

27/06/2026 14:24

Piłkarzom ŁKS-u Łomża nie udało się awansować do II ligi na 100-lecie klubu. Sezon się zakończył, ale już niebawem startuje nowy. Wiadomo już coraz więcej o planach przygotowań łomżyńskich piłkarzy.

Do treningów ŁKS Łomża wróci 6 lipca. Sezon III Ligi rozpocznie się w pierwszy weekend sierpnia. Przed startem nowego sezonu zespół rozegra trzy mecze sparingowe i jeden towarzyski, związany ze 100-leciem klubu.

Pierwszy odbędzie się 11 lipca (sobota) na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki, czyli ligowym rywalem. Bardzo aktywny będzie dla łomżyńskich piłkarzy kolejny weekend. W dniach 18-19 lipca rozegrają aż dwa mecze. W pierwszym, 18 lipca, zmierzą się u siebie z Narwią Ostrołęka. Rywal z 19 lipca przez kilka dni pozostawał tajemnicą, ale rąbka tajemnicy uchyliły… władze miasta.

Reklama

Obchodzący w tym roku 100-lecie istnienia ŁKS Łomża od dawna planował uroczysty mecz z okazji jubileuszu. Okazuje się, że 19 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Zjazd 18 wystąpi… Reprezentacja Artystów Polskich. Mecz ten może być nie lada gratką nie tylko dla kibiców łomżyńskiego zespołu, ale i dla tych, którzy mogą zobaczyć na boisku znanych i lubianych aktorów czy piosenkarzy.

Ostatni zaplanowany sparing odbędzie się 25 lipca z innym trzecioligowcem – Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Miejsce rozegrania sparingu nie jest jeszcze znane.

Reklama

Co do składu na nowy sezon, wiadomo, że w klubie zostaje doświadczony Łukasz Kosakiewicz. Z klubem żegna się trener Andrii Radchenko oraz kilku piłkarzy. Są to: najlepszy strzelec Hubert Antkowiak (podpisał kontrakt z Górnikiem Łęczna), Piotr Witasik, Marcin Kluska (obaj Wigry Suwałki), Józef Chorosiński (GKS Tychy), Adrian Olszewski, Cezary Sauczek i Dawid Dzięgielewski.

Źródło: ŁKS Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości