Pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie mają za sobą piłkarze ŁKS-u II Łomża.
Podopieczni Tomasza Staniórskiego ograli 4:0 Warmię II Grajewo i awansowali do drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Co ważne, od tego sezonu zespół ŁKS-u II Łomża poza 19-letnim kapitanem drużyny Mateuszem Zalewskim, tworzą wyłącznie juniorzy.
- Taki wynik jest najniższym wymiarem kary. Mieliśmy spotkanie pod kontrolą. Warmia II tak naprawdę nam nie zagroziła. Mamy awans, a małym minusem jest masa niewykorzystanych sytuacji. Mimo wszystko jestem zadowolony z postawy mojej młodziutkiej drużyny - mówi Tomasz Staniórski, opiekun łomżan.
Kolejny mecz, tym razem ligowy w następną niedzielę. 1 września o godz. 14:00 biało-czerwoni zagrają na wyjeździe ze Zniczem Radziłów.
ŁKS II Łomża - Warmia II Grajewo 4:0 (1:0)
Bramki: Proniewski 40', Kijek 66', Zalewski 80', Lesicki 90'.
ŁKS II: Faryna - Szlesiński, Sychowicz, Mroczkowski, Openchowski, Tomaszewski, Miłaszewski, Zalewski, Kijek, Proniewski, Tarnacki. Ponadto grali: Mierzejewski, Lesicki, Lis, Galiński, Bagiński.