Reklama

ŁKS Łomża. Rezerwy znów górą!

04/04/2026 19:02

W tym samym czasie, kiedy pierwsza drużyna ŁKS-u walczyła z Ząbkovią, swój mecz rozegrały nasze rezerwy.

Ekipa pod wodzą Marcina Gałązki w zastępstwie za Tomasza Staniórskiego zagrał na wyjeździe z Orlętami Czyżew. Łomżanie wygrali 4:2, notując siedemnastą wygraną w sezonie w Klasie Okręgowej.

Nasi utrzymali pięciopunktową przewagę nad Pomorzanką Sejny, która triumfowała 3:1 na boisku Pogoni Łapy.

11 kwietnia kolejny mecz. Tym razem ŁKS II podejmie Żubra Drohiczyn, który dziś uległ 2:4 Sokołowi Sokółka i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Jesienią biało-czerwoni wygrali 4:0 na boisku przeciwników.

Reklama

- Mieliśmy sporą przewagę. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i pewnie sięgnęliśmy po trzy punkty - mówi Jakub Proniewski, autor 12 goli w tym sezonie dla ekipy z Łomży.

Orlęta Czyżew - ŁKS II Łomża 2:4 (0:2)
Bramki:
Proniewski, Kacprzyk, Domański, Chorążewicz.
ŁKS II (skład wyjściowy): Wądołowski - Kacprzyk, Pikuła, Sychowicz, Lis, Zalewski, Domański, Nikifarenkau, Lurbecki, Proniewski, Kijek.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości