W tym samym czasie, kiedy pierwsza drużyna ŁKS-u walczyła z Ząbkovią, swój mecz rozegrały nasze rezerwy.
Ekipa pod wodzą Marcina Gałązki w zastępstwie za Tomasza Staniórskiego zagrał na wyjeździe z Orlętami Czyżew. Łomżanie wygrali 4:2, notując siedemnastą wygraną w sezonie w Klasie Okręgowej.
Nasi utrzymali pięciopunktową przewagę nad Pomorzanką Sejny, która triumfowała 3:1 na boisku Pogoni Łapy.
11 kwietnia kolejny mecz. Tym razem ŁKS II podejmie Żubra Drohiczyn, który dziś uległ 2:4 Sokołowi Sokółka i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Jesienią biało-czerwoni wygrali 4:0 na boisku przeciwników.
- Mieliśmy sporą przewagę. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i pewnie sięgnęliśmy po trzy punkty - mówi Jakub Proniewski, autor 12 goli w tym sezonie dla ekipy z Łomży.
Orlęta Czyżew - ŁKS II Łomża 2:4 (0:2)
Bramki: Proniewski, Kacprzyk, Domański, Chorążewicz.
ŁKS II (skład wyjściowy): Wądołowski - Kacprzyk, Pikuła, Sychowicz, Lis, Zalewski, Domański, Nikifarenkau, Lurbecki, Proniewski, Kijek.