Reklama

ŁKS Łomża rozpoczyna walkę o II ligę. Dziś barażowe starcie z Górnikiem Polkowice

03/06/2026 08:42

Dziś o godzinie 19:26 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży rozpocznie się jeden z najważniejszych meczów sezonu dla ŁKS-u Łomża. W spotkaniu barażowym o awans do II ligi gospodarze zmierzą się z Górnikiem Polkowice.

Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie klub uruchomił drugą pulę biletów dla kibiców, którzy chcą wspierać drużynę w walce o promocję na wyższy szczebel rozgrywkowy.

Spotkanie będzie miało status imprezy masowej. Organizatorzy informują, że bramy stadionu zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Kibice proszeni są o wcześniejsze przybycie, aby uniknąć kolejek przy wejściach i bez przeszkód zająć miejsca przed rozpoczęciem meczu.

Władze klubu przypominają również, że w przypadku wyprzedania całej puli wejściówek w przedsprzedaży, kasy biletowe w dniu meczu pozostaną zamknięte. Osoby posiadające elektroniczne karnety muszą wcześniej zalogować się do systemu, aby wygenerować bilet uprawniający do wejścia na stadion.

Reklama

Chcesz kupić bilet? Kliknij TUTAJ.


 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości