Dziś o godzinie 19:26 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży rozpocznie się jeden z najważniejszych meczów sezonu dla ŁKS-u Łomża. W spotkaniu barażowym o awans do II ligi gospodarze zmierzą się z Górnikiem Polkowice.
Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie klub uruchomił drugą pulę biletów dla kibiców, którzy chcą wspierać drużynę w walce o promocję na wyższy szczebel rozgrywkowy.
Spotkanie będzie miało status imprezy masowej. Organizatorzy informują, że bramy stadionu zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Kibice proszeni są o wcześniejsze przybycie, aby uniknąć kolejek przy wejściach i bez przeszkód zająć miejsca przed rozpoczęciem meczu.
Władze klubu przypominają również, że w przypadku wyprzedania całej puli wejściówek w przedsprzedaży, kasy biletowe w dniu meczu pozostaną zamknięte. Osoby posiadające elektroniczne karnety muszą wcześniej zalogować się do systemu, aby wygenerować bilet uprawniający do wejścia na stadion.
Chcesz kupić bilet? Kliknij TUTAJ.