Reklama

ŁKS Łomża. Staniórski: Naszym celem jest awans!

Przed drugim zespołem ŁKS-u Łomża spotkanie domowe z Żubrem Drohiczyn. 

Lider Klasy Okręgowej rozpocznie mecz w sobotę o godz. 15:00. Biało-czerwoni będą murowanym faworytem do zwycięstwa. Jesienią ekipa Tomasza Staniórskiego wygrała 4:0 po golach: Błażeja Lesickiego, Daniela Kacprzyka, Łukasza Kijka i Alana Tomaszewskiego.

- Naszym celem jest zwycięstwo. Nie może być innego scenariusza, chcemy awansować. Walczymy o czwartą ligę. Idziemy w kierunku promocji - przyznaje Tomasz Staniórski, który wraca na ławkę lidera Klasy Okręgowej.

Przed tygodniem ekipę poprowadził Marcin Gałązka. ŁKS II wygrał 4:2 na boisku Orląt Czyżew. Była to siedemnaste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Nasi są na pierwszym miejscu. Mają o jeden mecz rozegrany mniej od Pomorzanki Sejny i przewagę pięciu "oczek".

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości