Reklama

ŁKS Łomża. Wzmocnienie w sztabie!

Łomżyński Klub Sportowy poinformował o nowym członku sztabu drużyny. Funkcję drugiego kierownika objął Łukasz Sobieszuk, który dotąd był związany z klubem jako członek działu medialnego.

Sobieszuk swoją przygodę z biało-czerwonymi rozpoczął od pracy za kulisami, wspierając działania komunikacyjne klubu. Jego zaangażowanie, pasja oraz znajomość realiów piłkarskich zostały docenione. Teraz dołączył do sztabu drużyny na nowym, odpowiedzialnym stanowisku.

To kolejny przykład na to, że determinacja i ciężka praca mogą otwierać drzwi do rozwoju w strukturach sportowych. Przedstawiciele klubu życzą Łukaszowi powodzenia w nowej roli.

Fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości