Reklama

ŁKS Łomża. Zagrał w I lidze. Trafi do nas

Jeszcze dzisiaj władze ŁKS-u Łomża zaprezentują kolejnego pozyskanego zawodnika.

Pierwszym z nich był Piotr Witasik, który trafił do biało-czerwonych z Kotwicy Kołobrzeg. Następnym ma być również defensor. Jak udało się nam ustalić, ma 20 lat, a jesienią wystąpił w jednym spotkaniu na zapleczu Ekstraklasy.

Jeszcze chwila cierpliwości i poznamy nazwisko kolejnego, który wzmocnił ŁKS.

fot. Gosiewski Fotografia
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości