Jeszcze dzisiaj władze ŁKS-u Łomża zaprezentują kolejnego pozyskanego zawodnika.
Pierwszym z nich był Piotr Witasik, który trafił do biało-czerwonych z Kotwicy Kołobrzeg. Następnym ma być również defensor. Jak udało się nam ustalić, ma 20 lat, a jesienią wystąpił w jednym spotkaniu na zapleczu Ekstraklasy.
Jeszcze chwila cierpliwości i poznamy nazwisko kolejnego, który wzmocnił ŁKS.
fot. Gosiewski Fotografia