Reklama

ŁKS Łomża. Znakomity walczak w biało-czerwonych!

Szeregi ŁKS-u Łomża wzmacnia kolejny piłkarz. Do drużyny prowadzonej przez Marcina Sasala dołączył Sebastian Pindor - doświadczony 28-letni defensywny pomocnik. To już siódmy transfer biało-czerwonych w tegorocznym letnim okienku transferowym.

Pindor przez ostatnią dekadę związany był z Victorią Sulejówek, gdzie nie tylko rozwijał swoją karierę, ale też zapisał się w historii klubu. W barwach Victorii rozegrał aż 112 spotkań na poziomie III ligi.

W ostatnim sezonie wystąpił w 31 meczach, z czego aż 30 razy wychodził w podstawowym składzie, a 24 spotkania rozegrał w pełnym wymiarze czasowym. Strzelił cztery gole. Co ciekawe, w spotkaniach z GKS-em Wikielec i Jagiellonią II Białystok nie potrafił wykorzystać rzutów karnych.

Piłkarską drogę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Polonii Warszawa. Jeszcze w 2015 roku reprezentował klub w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie wraz z zespołem dotarł do półfinału mistrzostw Polski - przegranego po rzutach karnych z Lechem Poznań. W tym samym roku zadebiutował także w seniorskiej drużynie Polonii, występującej wówczas w III lidze.

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości