Reklama

ŁKS Łomża. Żywa legenda w sztabie pierwszego zespołu

22/08/2024 16:16

Tomasz Staniórski dołączył do sztabu szkoleniowego ŁKS-u Łomża.

44-latek odpowiada również za drugi zespół, który przygotowuje się do zmagań w Klasie A. Staniórski jest wychowankiem ŁKS-u. W przeszłości grał w: Wigrach Suwałki, Ruchu Wysokie Mazowieckie, Warmii Grajewo, Koronie Ostrołęka, Narwi Ostrołęka, Olimpii Zambrów. Kilkukrotnie wracał do zespołu z Łomży. Co ciekawe, przez dwie rundy występował w Holmlia SK, czyli ekipie z Norwegii. 

Urodzony w Białymstoku szkoleniowiec rozpoczynał karierę trenerską od grup młodzieżowych w Łomży i w Koronie Ostrołęka. Jesienią 2019 roku prowadził seniorów Korony Ostrołęka w IV lidze. Następnie przez dwa kolejne sezony dowodził ŁKS-em Łomża, z którym walczył o awans do III ligi. Przed sezonem 2022/2023 związał się z Narwią Ostrołęka. Odpowiadał za wyniki zespołu na poziomie IV ligi. Przed końcem sezonu zastąpił go Damian Milewski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości