Reklama

ŁKS ma awans! Zaczął Lesicki, skończył Chorążewicz

14/06/2025 19:44

Mamy to! ŁKS II Łomża ma awans do Klasy Okręgowej.

Podopieczni Tomasza Staniórskiego wygrali 5:1 na boisku Polonii Raczki, co oznacza, że w przyszłym sezonie będą występować w Klasie Okręgowej.

Prowadzenie dał Błażej Lesicki. Jeszcze przed przerwą podwyższył Jakub Proniewski. Po zmianie stron biało-czerwoni zdobyli trzy gole. Ich autorami byli: A;an Tomaszewski, Kacper Miłaszewski oraz Bartosz Chorążewicz.

Polonia Raczki - ŁKS II Łomża 1:5 (0:2)
Bramki:
Lesicki, Proniewski, Tomaszewski, Miłaszewski, Chorążewicz.
ŁKS II: Rybchynskyi - Sychowicz, Kamienowski (46' Tomaszewski), Nikifarenkau (75' Mosin), Pashchenko, Kozachuk, Miłaszewski, Kijek (75' Zduńczyk), Openchowski (75' Galiński), Lesicki (65' Bagiński), Proniewski (70' Chorążewicz).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości