Przed drugim zespołem ŁKS-u spotkanie z Grabem Janówka.
Łomżanie rozpoczęli sezon od wygranej 6:1 ze Zniczem w Radziłowie. Dwukrotnie do siatki trafili: Jakub Openchowski i Łukasz Kijek, a po razie Błażej Lesicki i Kacper Miłaszewski. Grab zainaugurował zmagania od wysokiej porażki. Zespól z Janówki wybrał się do Knyszyna i przegrał aż 1:8 z Jastrzębiem.
KLASA A
PROGRAM 2. KOLEJKI
(08.09., godz. 11:00)
ŁKS II Łomża - Grab
Jasion - Jastrząb
GKS Stawiski - Wigry II
Verta - Warmia II
Polonia - Orzeł II
Znicz - Biebrza
TABELA KL. A
