Pierwsze zwycięstwo piłkarzy ŁKS-u pod wodzą Macieja Tarnogrodzkiego. Łomżanie wywieźli trzy punkty z boiska GKS-u Wikielec.
Biało-czerwoni triumfowali po raz siedemnasty w sezonie, a ósmy w delegacji. Nasza ekipa wciąż zajmuje trzecie miejsce. Do Warty Sieradz traci trzy punkty. Rywale w dzisiejszym spotkaniu wygrali 1:0 ze Zniczem Biała Piska, czyli ostatnią ekipą w stawce po golu w końcówce spotkania.
A ŁKS? Zaczęło się źle. W 22 minucie Dominik Stolc pokonał Mateusza Danielczyka. Wystarczył niespełna kwadrans, a Łomżanie wyrównali za sprawą Bartłomieja Olszewskiego. Dla 30-latka to trzecie trafienie w sezonie.
W 77 minucie losy spotkania rozstrzygnął nie kto inny jak Hubert Antkowiak. 29-letni napastnik ŁKS-u zdobył swojego 23 gola w sezonie. Co ciekawe, dotychczas rozegrał 27 meczów w bieżących rozgrywkach! Jego statystyki są niesamowite!
W następną niedzielę niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie. Do Łomży przyjedzie lider - Legia II Warszawa. Zespół ze stolicy pewnie kroczy po awans. W dzisiejszym spotkaniu Legia II ograła 2:0 fenomenalnego beniaminka - KS CK Troszyn.
GKS Wikielec - ŁKS Łomża 1:2 (1:1)
Bramki: Stolc 22' - B. Olszwwski 31', Antkowiak 77'.