"Trenerem zespołu pozostaje Robert Speichler, który w nowym sezonie pomoże także naszemu klubowi na boisku" - przekazuje ŁKS 1926 Łomża. Biało-czerwoni w lipcu rozpoczynają serię meczów kontrolnych, przygotowując się do nowego sezonu rozgrywek ligowych.
W planie jest rozegranie serii meczów kontrolnych:
20.7 (sobota) – KS Wasilków – g.11.00 – Śniadowo
27.7 (sobota) – Warmia Grajewo
31.07 (środa) – Korona Ostrołęka
03.08 (sobota) – Bartnik Myszyniec
Sparingi będą rozgrywane na stadionie w Śniadowie. Wszystko przez renowację naturalnych boisk na obiektach MOSiR.
Trenerem zespołu pozostaje Robert Speichler, który w nowym sezonie pomoże także naszemu klubowi na boisku - przekazuje ŁKS.
38-letni grający trener rozegrał w swojej karierze kilkadziesiąt spotkań na zapleczu Ekstraklasy w barwach m.in. Jagiellonii, Lechii Gdańsk i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Przypomnijmy, że w minionym sezonie ŁKS 1926 Łomża zakończył rozgrywki I grupy III ligi na ostatnim miejscu, żegnając się tym samym z ligą. Biało-czerwoni mieli na koncie zaledwie 9 punktów, 2 wygrane mecze, 3 remisy i 29 przegranych. Łomżanom udało się zdobyć 25 bramek, stracili aż 85.
zdj. archiwum