Piłkarze z Łomży mają za sobą kolejne spotkanie kontrolne.
Podopieczni Marcina Płuski zmierzyli się z ogradzającymi Wigrami Suwałki. Biało-czerwoni wygrali 1:0 po trafieniu Huberta Antkowiaka, który wykorzystał dogranie w pole karne od Dawida Owczarka. Ten huknął do siatki w 82 minucie. To kolejne trafienie naszego napastnika w okresie przygotowawczym.
A za chwilę inauguracja ligi. Na inaugurację nasi zmierzą się na wyjeździe z Pelikanem Łowicz.