Reklama

ŁKS walczył z "Jagą"

Dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze ŁKS-u Łomża.

Podopieczni Marcina Płuski zmierzyli się na boisku Jagiellonii II Białystok. Rywale ze stolicy województwa dwukrotnie cieszyli się z wygranych. Za tydzień biało-czerwoni zmierzą się u siebie ze Zniczem Biała Piska.

Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża 2:1 (1:0)
Bramki:
4', 84' - Winsztal 85'.
ŁKS Łomża: A. Olszewski - Skowronek, Witasik, Zieleniecki, Walczak, Karański, Niewiadomski, Owczarek, Winsztal, Sauczek, Antkowiak.

Jagiellonia II Białystok - ŁKS Łomża 3:2 (0:2)
Bramki:
59', 62', 81' - B. Olszewski 19', Majbański 41'.
ŁKS Łomża; Rybchynskyi - Mich, Sychowicz, Żebrowski, B. Olszewski, Bernatowicz, Majbański, Bielka, Chludziński, Garbiński, zaw. testowany. Ponadto grał: Miłaszewski.

Reklama

fot. Gosiewski Fotografia

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości