Znakomity początek wiosny dla zespołu ŁKS-u Łomża w I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych.
Po remisie 2:2 z Talentem Białystok oraz wygranej 3:1 z Hattrickiem Białystok podopieczni Marcina Mroczkowskiego zmierzyli się z MOSP-em Białystok. Wygrali aż 10:0!
Biało-czerwoni do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Wiktora Kopczewskiego i Patryka Skorupskiego. Prawdziwe strzelanie zaczęło się po zmianie stron. Czterokrotnie z bramek cieszył się Szymon Karolak, zaś z hat-tricka Krzysztof Cwalina, który pojawił się na boisku dopiero w 55 minucie. Gola dołożył Szymon Soliwoda.
ŁKS Łomża - MOSP Białystok 10:0 (2:0)
Bramki: Kopczewski 9', Skorupski 41', Karolak 46', 58', 85', Soliwoda 53', Cwalina 72', 86', 90'.
Kolejny mecz odbędzie się 12 kwietnia na wyjeździe. ŁKS zmierzy się z Narwią Choroszcz.
fot. Roman Lemański