Reklama

ŁKS zakończył rundę na ostatnim miejscu

26/11/2018 06:08

Chociaż początek wyjazdowego spotkania z Olimpią Zambrów mógł sprawiać wrażenie, że piłkarze ŁKS 1926 Łomża przełamią złą passę, to mecz zakończył się wynikiem 4:1 na korzyść gospodarzy. Biało-czerwoni wygrali jedynie 2 spotkania, a przegrali aż 15. Zimę spędzą na ostatnim miejscu w I grupie III ligi z dorobkiem 6. punktów.

Początek spotkania z Olimpią Zambrów mógł sprawiać wrażenie, że biało-czerwoni przełamią złą passę i uda im się na koniec rundy zdobyć cenne 3 punkty. Niedługo po rozpoczęciu meczu, jako pierwszy piłkę do siatki posłał Cezary Demianiuk - zawodnik ŁKS 1926 Łomża. Niestety, była to jedyna bramka dla biało-czerwonych, chociaż nie jedyna strzelona przez naszego zawodnika. Jeszcze w pierwszej połowie, w wyniku niefortunnej interwencji, zawodnik ŁKS-u Paweł Wasiulewski skierował piłkę prosto do własnej siatki. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1. Dwie bramki na korzyść Olimpii strzelił Kamil Zalewski, jedną - Michał Hryszko.

Mecz z Olimpią Zambrów był ostatnim spotkaniem rozegranym przez łomżyńskich piłkarzy podczas rundy jesiennej. Łomżanie mają na swoim koncie tylko 6 punktów, 2 zwycięstwa i 15 porażek. Strzelili 19 bramek - stracili aż 45. Strefa spadkowa I grupy III ligi obejmuje 3 ostatnie zespoły. Przedostatni w tabeli MKS Ełk ma aż 4 punkty więcej od biało-czerwonych.

Zespół ŁKS 1926 Łomża jest realnie zagrożony spadkiem do IV ligi. Jedyną szansą na utrzymanie będą zwycięstwa podczas rundy wiosennej.

Reklama

Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 4:1 (2:1)

Bramki: Demianiuk (4), Hryszko (17), Wasiulewski (21 - samobójcza), Zalewski (59, 62)

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości