Zapewne pamiętacie Michała Tarnowskiego. 24-latek postanowił wrócić do piłki.
Wychowanek ŁKS-u Łomża grał na poziomie III ligi. "Loczek" zaliczył aż 87 meczów w biało-czerwonych barwach. W CV ma występy w czwartoligowych Orlętach Łuków oraz Koronie Ostrołęka.
Tarnowski został nowym graczem Bartnika Myszyniec. Będzie grał w Klasie A. W nowym klubie będzie miał okazję zadebiutować już w sobotę. O godz. 11:00 Bartnik rozpocznie ligowy mecz z Narwią II Ostrołęka.