Reklama

"Loczek" zagra w Klasie A

Zapewne pamiętacie Michała Tarnowskiego. 24-latek postanowił wrócić do piłki.

Wychowanek ŁKS-u Łomża grał na poziomie III ligi. "Loczek" zaliczył aż 87 meczów w biało-czerwonych barwach. W CV ma występy w czwartoligowych Orlętach Łuków oraz Koronie Ostrołęka. 

Tarnowski został nowym graczem Bartnika Myszyniec. Będzie grał w Klasie A. W nowym klubie będzie miał okazję zadebiutować już w sobotę. O godz. 11:00 Bartnik rozpocznie ligowy mecz z Narwią II Ostrołęka.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/08/2024 16:25
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości