Reklama

Łomża: 16-latka potrącona na przejściu [FOTO]

15/03/2019 14:07

16-latka została potrącona przez fiata punto, gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Nowogrodzkiej w Łomży. Dziewczyna została zabrana do szpitala. Policyjne czynności są w toku.

Do potrącenia doszło dzisiaj na ulicy Nowogrodzkiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Stacha Konwy.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, gdy doszło do zdarzenia 16-latka była już na przejściu. Dziewczyna została zabrana do szpitala. Kierowca fiata punto prawdopodobnie nie zachował szczególnej ostrożności.

Na załączonych zdjęciach widać, że fiat punto zatrzymał się wiele metrów za przejściem. Według naszych informacji, 16-latka prawdopodobnie przekoziołkowała i upadła.

Na miejscu wciąż pracują policjanci.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości