Reklama

Łomża: Jest zezwolenie na rozbudowę ul. Giełczyńskiej

14/05/2019 07:40

Po rozpatrzeniu wniosku prezydenta Łomży wydana została decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dotyczącej rozbudowy ul. Giełczyńskiej od ronda Hanki Bielickiej do ul. Senatorskiej.

Postępowanie administracyjne dotyczące wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2599B ul. Giełczyńskiej w Łomży na odcinku od ronda H. Bielickiej do ul. Senatorskiej wraz z budową infrastruktury technicznej oraz usunięciem kolizji z istniejącym uzbrojeniem terenu” (od km 0+000,00 do km 0+417,71)" wszczęto w ubiegłym miesiącu.

Zakres robót budowlanych obejmuje: przebudowę nawierzchni jezdni, budowę i przebudowę zatok parkingowych, przebudowę istniejących zjazdów, przebudowę chodników oraz budowę ciągu pieszo – rowerowego, przebudowę oświetlenia ulicznego, budowę kanalizacji deszczowej w tym kanału, przykanalików, studni rewizyjnych i wpustów, przebudowę kanału teletechnicznego, przebudowę sieci telekomunikacyjnej, przebudowę sieci wodociągowej oraz przebudowę kabli energetycznych.

Reklama

Na wniosek inwestora decyzji nadano rygor natychmiastowej wykonalności. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości