Reklama

Łomża: Kierowca staranował znaki na rondzie [FOTO]

09/05/2019 13:50

Kierujący volkswagenem golfem wjechał na wysepkę i skosił znaki drogowe. Do zdarzenia doszło dzisiaj w Łomży przy Rondzie Kościuszki, a jego przyczyną było zasłabnięcie kierowcy.

Kierujący srebrnym golfem wjechał wprost na wysepkę, która znajduje się na wlocie z ulicy Wojska Polskiego na Rondo Kościuszki. Volkswagen przejechał słupek ze znakiem drogowym i zatrzymał się dopiero na kolejnym słupku, który przewrócił się na jezdnię.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie 56-letniego kierowcy. Na szczęście nic mu się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję i nałożyli na kierującego mandat karny.

Przez pewien czas kierowcy musieli liczyć się z niewielkimi utrudnieniami w tym miejscu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości