Po godz. 14:00 w rejonie ul. Księżnej Anny doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem nauki jazdy. Młodzieniec został zabrany do szpitala.
Kilkunastoletni chłopiec zderzył się z samochodem nauki jazdy na ul. Księżnej Anny, niedaleko skrzyżowania z Zawadzką. Według naszych ustaleń młody rowerzysta z potłuczeniami został przewieziony do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godz. 14:00. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci.